خرید انواع کتب حقوقی

خرید کتاب حقوقی در بخش های مختلف حقوق مدنی، کیفری، مجازات و غیره انجام می شود. فردی که تصمیم دارد این خرید را به شکل حضوری یا اینترنتی انجام دهد، ابتدا باید اطلاعات لازم را در مورد این کتاب ها به دست آورد. همچنین باید درباره ناشران آن ها نیز تحقیق و تفحص کند. در این صورت می تواند کتاب های حقوقی را به شکل معتبر و مطمئن و همچنین با قیمت مناسب خریداری کند.

خرید کتاب حقوقی با موضوعات مختلف از نمایشگاه مجازی امداد کتاب

امداد کتاب یکی از مراکز مهم و معتبر در زمینه عرضه انواع کتاب حقوقی می باشد. این مرکز فروش از سال ها اعتبار برخوردار بوده و در این زمینه بسیار پرسابقه است. با نگاهی اجمالی به مجموعه کتاب های این فروشگاه متوجه می ‌شوید که قیمت عرضه کتاب های این مجموعه بسیار مقرون به صرفه و منصفانه است.

معرفی مباحث کتاب های حقوقی

خرید کتاب حقوقی برای دانشجویان و استادان این رشته از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. از طرفی بیشتر افراد تمایل دارند این کتاب ها را به شکل یکجا خریداری کنند. بنابراین پیدا کردن یک مرکز فروش منسجم با دسته بندی کتاب های حقوقی می تواند امکان خرید کتاب حقوقی را ساده تر کند.

مبحث مجازات

مجازات بخش قابل توجهی از خرید کتاب حقوقی را به خود اختصاص می دهد. در مباحث مربوط به مجازات همانطور که از نامش پیداست، مسائل مربوط به مجازات مورد بررسی قرار می گیرد. به عنوان مثال با مطالعه این کتاب ها می توان در مورد جزای عمومی، جزای فردی، حد مجازات، جرم شناسی، نحوه مجازات، عدالت ترمیمی، انواع جرایم و غیره اطلاعات لازم را به دست آورد. کتاب های حقوقی بسیاری در زمینه مجازات به بازار عرضه شده است. این کتاب ها بخش قابل توجهی از فروشگاه امداد کتاب را نیز در بر می‌گیرند.

معروف ترین کتاب مبحث مجازات

کتاب مجازات یکی از کتاب های حقوقی معروف است. این کتاب با سه بخش متفاوت عرضه می شود.

  • بخش اول این کتاب در رابطه با چهار نظریه مرتبط با مجازات یعنی عدالت ترمیمی، بازپروری، بازدارندگی و سزادهی صحبت می کند.
  • در قسمت دوم کتاب نیز نظریه پیوندی به شکل مجزا بررسی می شود.
  • در بخش سوم کتاب نیز مطالعات موردی انجام می شود. در واقع در این بخش موضوعاتی که در ارتباط با فلسفه مجازات وجود دارند، مورد بررسی قرار می گیرند. این مطالعات موردی پیرامون مباحثی همچون بزهکاری نوجوانان، جرایم جنسی کودکان، جرایم جنسی، خشونت خانوادگی، مجازات اعدام و غیره است.
خرید آنلاین کتاب حقوقی

مباحث کیفری

مباحث کیفری بخش قابل توجهی از کتاب های حقوقی را در بر می گیرند. بسیاری از افراد تفاوت مباحث کیفری و حقوقی را نمی دانند. در موارد کیفری سایر مطالب مربوط به شکواییه، دادرسی، بازپرسی پرونده و غیره قرار می گیرند. واقعیت امر این است که در موارد کیفری، مباحث دادخواهی به شکل گام به گام مطرح می شود. یعنی ابتدا فرد شاکی برای طرح شکواییه به صورت دست نویس به دادسرا مراجعه کرده و آنگاه بازپرسی پرونده به دادگاه فرستاده خواهد شد. این در حالی است که در مباحث حقوقی همه چیز از دادگاه شروع می شود. در این نوع مباحث هیچ گونه مراحل خاصی وجود ندارد. کلیه مباحث آموزشی، طرح دعاوی، مباحث مربوط به امور کیفری و… در دسته بندی حقوق کیفری قرار می گیرند.

خرید کتاب با مباحث حقوقی

در مباحث کتاب حقوقی نیز می توانیم مطالب مربوط به قضات، وکلا، حقوق قضایی و… را پیدا کنیم. همچنین اطلاعات لازم را در مورد اصطلاحات حقوقی به دست آوریم. این مفاهیم بیشتر در مبحث تئوری و نظری گردآوری شده‌اند و اطلاعات پایه را تکمیل می کنند.

خرید کتاب حقوق مدنی

خرید کتاب حقوقی می تواند در مهمترین شاخه حقوق خصوصی یعنی حقوق مدنی انجام شود. در این حقوق مباحث مربوط به تنظیم و بررسی روابط افراد جامعه با هم مد نظر قرار می گیرند. در واقع این روابط بدون توجه به موقعیت اجتماعی و عناوین مربوط به اشخاص و افراد انجام می شود. مسلما هر فردی به عنوان یک انسان از حق و حقوقی برخوردار است. در مباحث حقوق مدنی کلیه مطالب به این نوع حقوق به شکل کامل توضیح داده می شود.

موضوعات کتاب های حقوق شهروندی

حقوق مدنی به عنوان قواعد عمومی حاکم بر جامعه تلقی می ‌شود. یعنی تمامی افراد در برابر این حقوق و قوانین یکسان هستند و این موضوعات در مورد تمامی افراد اعمال می شود. بسیاری از کشورها همچون فرانسه در زمینه حقوق مدنی نسبت به سایر کشورها اندکی پیشتاز بوده اند. در حال حاضر این حقوق در کشورهای مختلف با توجه به فرهنگ و قوانین کشور تعیین می شود. در ایران نیز برخی از رشته ها از حقوق مدنی جدا شده اند. به عنوان مثال حقوق کار از جمله مباحثی است که از حقوق مدنی تفکیک شده و به روابط میان کارفرما و کارگران اشاره دارد.

حقوق مربوط به تجارت از دیگر مباحثی است که از این حقوق تفکیک شده است و روابط بین بازرگانان را به خوبی بیان می کند. آیین دادرسی مدنی نیز از دیگر مبحث های حقوقی است که در حال حاضر از حقوق مدنی جدا شده است. در این نوع کتاب ‌ها نیز قواعد مربوط به دادگاه ها برای حل و فصل اختلافات مربوط به حقوق خصوصی افراد تشریح می شود. مالکیت فردی نیز از دیگر مباحث جدا شده از حقوق مدنی است. این مبحث درباره اختیارات هر انسان را در زمینه بهره مندی از اندیشه و تفکرات خود روشن می سازد. حقوق مدنی هر یک از افراد به دو شکل عینی و ذهنی قابل تقسیم بندی است.

خرید کتاب حقوق مدنی

حقوق مالی به عنوان زیر مجموعه ای از حقوق عینی افراد مطرح می شود. در واقع تمامی حقوقی که امکان مبادله با پول را دارند و از نظر اقتصادی ارزشمند به حساب می‌ آیند، در این گروه جای می گیرند. حقوق ذهنی معمولاً امتیازاتی را در بر می ‌گیرد که مربوط به شخصیت افراد است. در واقع این حقوق قابلیت مبادله، تعویض و تغییر ندارند. مانند حق ارث بردن.

معرفی انتشارات معتبر کتاب های حقوقی و خرید کتاب حقوقی با موضوعات مختلف و قیمت بهینه

انتشارات علمی فرهنگی مجد، بنیاد حقوقی میزان، انتشارات جاودانه جنگل، دادگستر، گنج دانش، شهر دانش، طرح نوین اندیشه، دوراندیشان، چراغ دانش، مکتوب آخر، مشاهیر دادآفرین و کمک آزمون از جمله ناشران معتبری هستند که در حوزه انتشار کتاب های حقوقی فعالیت می کنند.

4 دیدگاه برای “خرید کتاب حقوقی”

  1. کتاب آموزش جامع حقوق مدنی توکلی دو جلدی مکتوب آخر امروز به دستم رسید ممنون از آقای اسماعیلی عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...