خرید کتاب های کمک درسی

کتاب کمک درسی برای دانش آموزان

خرید کتاب کمک درسی از گذشته تا کنون همواره به عنوان یکی از مکمل های تاثیر گذار و مهم در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مورد استفاده بوده است. امروزه مکمل کتاب درسی نسبت به گذشته اهمیت به مراتب بیشتری دارد. چرا که با خرید کتاب می توان امکان مرور مجدد دروس را برای دانش آموز فراهم کرد.

آشنایی با مزیت خرید کتاب های کمک درسی و ثبت نام کتاب درسی

برای اینکه بتواند یادگیری بهتر و سریعتر دانش آموز را فراهم کند، چندین ویژگی ممتاز و خاص را به همراه دارد.

  • اول اینکه دانش آموز با خرید کتاب های کمک درسی می تواند به سایر مطالب ارائه شده از سمت آموزگار و کتاب مسلط شود.
  • دوم اینکه در بیشتر کتاب ها خلاصه مربوط به هر یک از دروس به شکل مختصر و مفید آورده شده است.

این خلاصه با تکیه بر کلمات کلیدی و مفاهیم اصلی گردآوری شده است و بنابراین دانش آموز به کمک کتاب های کمک آموزشی می تواند یادگیری خود را افزایش دهد، از طرفی زمان کمتری را برای مطالعه دروس درنظر می گیرد

انواع کتاب کمک درسی و لوازم تحریر ارائه شده در امداد کتاب

انواع محصولات سایت امداد کتاب شامل انتشارات خیلی سبز، انتشارات مهروماه، انتشارات مبتکران، انتشارات مشاوران آموزش، انتشارات گاج، انتشارات الگو و انتشارات قلم چی است. هر کدام از این کتاب ها روش های جامع و کاملی را برای یادگیری و آمادگی ذهنی دانش آموز ارائه می کنند. ضمن اینکه جمع آوری و طبقه بندی دروس در آن ها به شکل منظم و با قاعده انجام شده است. بنابراین دانش آموز با مراجعه به کتاب کمک درسی دچار سردرگمی نمی شود و مطلب مورد نظر خود را بلافاصله پیدا می کند.

انتشارات مشاوران آموزش

ارائه کتاب های کمک درسی مربوط به انتشارات مشاوران آموزش از قدمت قابل توجهی برخوردار است. اولین فعالیت رسمی این انتشارات مربوط به سال ۱۳۷۹ است. این انتشارات ابتدا برای جبران کمبود منابع در رشته علوم انسانی فعالیت می کرد. این فعالیت به دانش آموزان رشته علوم انسانی کمک کرد تا بتوانند منابع درسی خود را به راحتی پیدا کنند.

کتاب های خاص انتشارات مشاوران

در حال حاضر این انتشارات یکی از مهمترین ناشران کتاب های کمک درسی علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی فیزیک است. کتاب های جامع، فاز امتحان، تستیک، هدفدار و تیزشیم از جمله کتاب های ارائه شده در این مجموعه هستند.

انتشارات قلم چی

کتاب های کمک درسی قلم چی نیز متعلق به یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین انتشارات آموزشی یعنی کانون فرهنگی آموزش قلم چی است. قلم چی زمانی که شهرت لازم را در آزمون های آزمایشی به دست آورد، اقدام به تولید و تهیه کتاب های کنکوری کرد. کتاب های آبی رنگ قلم چی با ارائه تست های طبقه بندی شده عرضه می شوند.

در واقع این کتاب ها دارای تست های مربوط به دانشگاه آزاد و کنکور سراسری نیز هستند. کتاب های بنفش مربوط به تست های پیشرفته قلم چی بوده و کتاب های سبز رنگ آن نیز بیشتر برای آموزش مورد استفاده قرار می گیرند. خرید کتاب های کمک درسی قلم چی نیز مانند سایر انتشارات از تنوع لازم و طبقه بندی منظم دروس برخوردار است

انتشارات مبتکران

کتاب کمک درسی انتشارات مبتکران نیز همواره سابقه عظیمی در کتاب های تستی دارد. در واقع این انتشارات را با کتاب های تستی می شناسند. بیشتر دانش آموزان نظام قدیمی خاطرات بسیاری با کتاب های انتشارات مبتکران دارند. کتاب های تست شیمی و زبان انگلیسی جامع از نمونه کتاب های معروف این انتشارات هستند.

خرید کتاب کمک درسی با تخفیف باورنکردنی

نشر الگو

کتاب کمک درسی الگو، تست های خلاقانه و چالشی را برای پرورش ذهن دانش آموزان در نظر گرفته است. این کتاب ها با توجه به فرصت هایی که در اختیار دانش آموزان قرار می دهند، مخاطبان خاصی دارند. همچنین این کتاب های کمک درسی علاوه بر تست، دارای درسنامه های مفید و مختصری نیز هستند.

اقتصادی ترین کتاب مکمل درسی

اقتصادی ترین کتاب کمک درسی را می توان در انتشارات الگو مشاهده کرد. کتاب های سه بعدی الگو به عنوان اقتصادی ترین کتاب ها معرفی می شوند. این کتاب ها هم دارای سوالات تستی و تشریحی بوده و هم با درسنامه ارائه می شوند.

البته درسنامه هایی که برای این کتاب ها در نظر گرفته شده، کمی طولانی بوده و بخش بیشتری از آموزش را به خود اختصاص می دهند.

نشر مهروماه

خرید کتاب های کمک درسی از انتشارات مهروماه نیز به عنوان مطالب آموزشی مفید مورد توجه قرار می گیرد. بیشتر دانش آموزان با کتاب های مهروماه به ویژه کتاب لقمه آن آشنایی کامل دارند. کتاب لقمه پرآوازه ترین کتاب مربوط به انتشارات مهروماه است. در حال حاضر با تغییر کردن نظام آموزشی، محتوای این کتاب ها نیز سنگین تر شده و در سطح ابتدایی و متوسطه اول فعالیت دارد. کتاب های مربوط به استعداد تحلیلی و تیزهوشان نیز بخشی از انتشارات مهروماه هستند.

انتشارات بین المللی گاج

گروه آموزشی جوکار نیز از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را برای مقطع ابتدایی تا کنکور آغاز کرد. این انتشارات علاوه بر اینکه در زمینه کتاب درسی دانش آموزان فعالیت می کند، کتاب مربوط به تحصیلات تکمیلی و دانشگاهی نیز ارائه می دهد. این انتشارات به عنوان یکی از قدرتمندترین ناشران در سطح آموزشی کشور فعالیت میکند.

خرید کتاب کمک درسی گاج

نمونه کتاب های گروه آموزشی جوکار

نمونه ای از کتاب های منتشر شده توسط این ناشر : کتاب های آی کیو پلاس، آی کیو، میکرو طبقه بندی، خط ویژه، سیر تا پیاز، پرسمان، امتحان یار، مینی میکرو طلایی و… در کتاب های میکرو طبقه بندی گاج درسنامه های مفید و مختصر را به همراه نکات کلیدی و تستی دریافت می کنید.

انتشارات خیلی سبز

اولین کتاب کمک درسی انتشارات خیلی سبز موفق شد در سال ۱۳۸۱ به چاپ برسد. نام ابتدایی این انتشارات، سبز بود اما در سال ۱۳۸۷ این نام به خیلی سبز تغییر یافت. کتاب کمک درسی خیلی سبز دوران دبستان تا کنکور را شامل می شود.

این انتشارات همواره سعی داشته در وضعیت متفاوتی نسبت به سایر انتشارات قرار بگیرد. شکل ظاهری کتاب ها نیز باعث شده به عنوان یک کتاب کمکی محبوب بین دانش آموزان شناخته شود و مورد توجه قرار بگیرد.

سایت ثبت نام کتاب درسی ۱۴۰۱ / ۱۴۰۲ متعاقباً اعلام خواهد شد..

4 دیدگاه برای “خرید کتاب کمک درسی با تخفیف 25%”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...